Традиційно для нашого проекту ми показуємо вам найкращі футзалки за рік, що минає. 2022 не стане винятком. Тільки порадувати вас чимось новим у нас не вийде. Справа в тому, що реально якісних моделей нам цей рік, на жаль, не подарував, але про це ми поговоримо трохи нижче. Але в будь-якому разі ми хочемо вам презентувати наш ТОП футзалок, який допоможе вам зорієнтуватися на ринку футбольного взуття.

Як і раніше, робитимемо ставку виключно на якість та придатність взуття для футзалу, а також на те, що вибирають собі професіонали.

Ситуація на ринку

Почнемо з того, що професіонали носили певні моделі кілька років тому, так і продовжують їх носити. Виникає цілком логічне питання, а чому ринок футбольного взуття оновлюється щороку, а гравці вважають за краще носити старі моделі?

Вся справа в тому, що якщо розглядати суто ринок футзального взуття, то останні роки він заповнюється маркетинговими моделями. Допустимо, виходить нова модель бутс, а через деякий час виходить аналогічна модель, але на плоскій підошві. Виробник називає це футзалками, але ми їх називаємо маркетинговими моделями.

ТОП футзалок 2022

Такі моделі повністю не відповідають запитам гравців щодо якості та комфорту гри у футзал. Вони просто імітують дизайн новинки та випущені з однією метою – щоб ми їх купували. Рідко буває, що хтось із виробників випустить продуману та реально якісну модель, у якій хотілося б вийти на паркет. Більшість новинок – це чистий маркетинг.

Саме тому професійні футзалісти віддають перевагу старим моделям, можливо, зі свіжими доповненнями 21/22 років. Ми як завжди рекомендуємо дивитися на ноги відомих футзалістів, оскільки саме їх вибір є показником якості та придатності для футзалу тих чи інших моделей.

Наш ТОП-10 футзалок

Ми не сильно затягуватимемо наш ТОП футзалок, тому викладемо його списком. Звертаємо вашу увагу, що на деякі моделі ми маємо детальні огляди, тому переходьте за посиланнями, якщо вас щось зацікавило.

Отже, найкращі футзалки 2022 року за версією проекту Культура Футболу:

  • Munich Continental
  • Joma Top Flex (+ версія Rebound)
  • Joma Regate Rebound
  • Adidas Top Sala
  • Nike Lunar Gato 2
  • Tiempo Legend 9 Pro (або поколінням нижче)
  • New Balance Audazo v5 Pro (або поколінням нижче)
  • Kelme Precision (будь-яке останні покоління)
  • Umbro Chaleira Pro (будь-яке останні покоління)
  • Munich Prisma

Як бачите, з новинок 2022 тут тільки Tiempo Legend 9 Pro і Joma Regate Rebound. Першу модель можна спокійно замінити будь-яким попереднім поколінням, а ось новинка від Joma – це черговий гібрид. Іспанський виробник любить комбінувати різні технології, створюючи нібито нові моделі. Ось таким чином і оновилася добре всім відома стара модель Joma Regate, яка перебазувалася на нову підошву Rebound, а також обзавелася свіжим дизайном.

На що ще звернути увагу?

Звичайно ж, є ще футзалки, які заслуговують на увагу. Якщо вище був ТОП найкращих футзалок, то завжди є їм альтернатива. Причому є альтернативні варіанти як дорожчі, так і дешевші.

Допустимо, якщо грошей не шкода, можна подивитися у бік adidas Copa Sense .1 IN. Приємна шкіряна модель, комбінована з сіткою, на відмінній піні та з підміткою як у Top Sala. Цінник, звичайно, сильно завищений для цих футзалок, але якість шкіри дуже тішить, та й сама анатомічна посадка не підкачала.

adidas Copa Sense .1 IN

Ще особливої ​​уваги варті новинки від Umbro: топ-рівня Sala Z Pro та трохи простіше Street Sala. Шкода, що дістати їх поки що можна лише з європейських магазинів. Umbro Sala Z Pro, як нам здається, незабаром замінить вже гучні одночасно Umbro Chaleira Pro. А Street Sala – це бюджетний якісний варіант, який, як нам здається, на ринках СНД мав би максимальну популярність.

Umbro Sala Z Pro
Umbro Sala Z Pro

Також варто відзначити Puma Future 1.4 Pro. Так, ціна кусатиметься і не кожен оцінить такий формат футзалок. Це чисто на любителя. Однак взуття дуже комфортне відразу з коробки, синтетика ідеально сідає по стопі, а піна відмінно амортизує. До речі, це чудовий варіант на тяжких гравців і у кого надто широка стопа. Особисто не пробували у грі, але відгуки від знайомих гравців зібрали винятково позитивні.

Puma Future 1.4 Pro

Ось таким ми бачимо наш ТОП футзалок 2022 року. Як бачите, у світі футзального взуття особливо нічого не змінюється рік у рік. Це як би і на краще, тому що за новинками не доводиться гнатися, але з іншого боку і нудно. Загалом, залізничнийним, що нам піднесе 2023 рік. Сподіваємося, що він буде продуктивнішим за попередника.