Це буде не так оглядом, як нашою особистою рекомендацією. А рекомендувати ми вам хочемо футзалки Tiempo Legend 9 Academy IC. Вони виявилися одними з найлегших Tiempo Legends на сьогоднішній день. Тут і верх з м’якої шкіри з рельєфними текстурами, і вставки в підошві з піноматеріалу. Загалом, є все для любителів класичних та якісних футзалок.

Підбір розміру

Перше, що б ми порекомендували, — це взяти на піврозміру більше розміру футбольних бутс. Іншими словами, якщо розмір ваших бутс 9 US, то краще взяти футзалки у розмірі 9,5 US. Не повторюйте наших помилок.

Tiempo Legend 9 Academy

Якщо ж ви до цього бігали в будь-якій молодшій моделі футзалок Tiempo Legend, то беріть такий самий розмір. Тут ви не помилитеся.

Читайте також: Огляд усіх версій сороконіжок Nike Mercurial Vapor 14 TF

Особливості моделі

Щодо продуктивності, ця версія Academy IC має кілька ключових особливостей, які відрізняють її від оригінальних бутс. Наприклад, футзалки мають посилену зону потертостей прямо навколо носку. Це додає трохи додаткової міцності в ті моменти, коли ви тягнете ногу по твердій поверхні корту. Ну, або пробиваєте, як то кажуть, з пиру. Чого точно не вистачає носку, так це прошивки.

носок Tiempo 9 Academy

Tiempo Legend 9 Academy мають дуже ефективну гумову підошву, яка призначена для різноспрямованого зчеплення на рівній та твердій поверхні. Мультітектурована підошва дійсно забезпечує гідний рівень зчеплення, який вам буде потрібний у грі. Це дозволить гравцям більше зосереджуватись на грі, ніж «боротися» з паркетом.

футзалки Tiempo Legend 9 Academy

Загалом підошва досить проста, але досить стійка та гнучка у потрібних зонах. Останнім елементом, що додає цінність цій підошві, є амортизація REACT. Ця чудова піна додає додаткову пружність та відскок при кроці, що ідеально підходить для гри на кортах із твердим покриттям. Нам завжди подобалася така амортизація. Вона вже перевірена часом та не підводить. Тяжкі гравці особливо оцінять цю піну в роботі.

підошва футзалок тіемпо академи

Окремо хочеться відзначити якість шкіри. Вона чудово сідає по стопі і лише злегка тягнеться після розношування. Шкіра комбінується з текстилем в області язичка та задника. До речі, задник виконаний анатомічно правильно і добре фіксує п’яту всередині.

Відзначимо також інші елементи Tiempo Legend 9 Academy:

  • класичну шнурівку по центру;
  • перфорацію бічних зон для кращої вентиляції;
  • м’яку текстильну підкладку усередині;
  • анатомічну устілку;
  • відсутність швів у шкарпетковій зоні.

Наші висновки

Давайте не обговорюватимемо стиль і забарвлення — це питання смаківщини. Ми робимо висновок за технологіями та матеріалами, які побачили в Tiempo Legend 9 Academy.

У підсумку, хочеться сказати, що це гідні футзалки, які хочеться рекомендувати. Лінійка Tiempo в аматорському футзалі дуже популярна. Цей класичний формат взуття залишається зручним і практичним для регулярної гри. Нове покоління не буде винятком.

Ми отримали реально класний верх зі шкіри, відмінну підошву на середньому профілі на ефективній піні та звичну анатомічну конструкцію. Це футзалки на середню стопу, але в них сміливо влізе і широка стопа, тільки знадобиться довше розношувати взуття.

Загалом, дев’яте покоління Tiempo Legend у топовому виконанні тішить. Так, із зростанням цін підсумковий цінник починає трохи лякати, але ці футзалки коштують цих грошей.