Оновлюючи ікону футбольного стилю, компанія PUMA випускає нову версію силуету King — Ultimate. У новинці цільна конструкція зі шкіри замінена революційно новим матеріалом K-Better.

PUMA King Ultimate

Бутси PUMA King – це невід’ємна частина футболу вже 55 років. Вони були на ногах одних із найкращих гравців, яких коли-небудь бачила гра, включаючи Пеле, Марадону, Йохана Кройффа, Еусебіо та Лотара Маттеуса. Однак, незважаючи на свій царствений статус, за останнє десятиліття силует перейшов у розряд класики. Це означає, що у ньому не грають топові гравці сучасності. Тепер King повертається в новому, вдосконаленому вигляді, займаючи місце поряд з Future і Ultra в списку елітних бутс PUMA.

нові PUMA King

PUMA King Ultimate зазнали фундаментальних змін. Найбільш помітною з них є відмова від традиційної K-шкіри, яка була символом цих бутсів протягом п’яти з половиною десятиліть існування. Але K-шкіра була замінена чимось ще кращим.

K-Better

Прагнучи повноцінно замінити K-шкіру, компанія PUMA приступила до створення нового матеріалу, який міг би на все, що міг його попередник, але з додатковими перевагами. І тому вони створили Konscious Leather, також відому як K-Better – інноваційний, екологічно чистий матеріал, який виглядає як шкіра, відчувається як шкіра і довго служить, також як шкіра.

бутси PUMA King Ultimate

Матеріал K-Better, перероблений з промислових відходів, є синтетичною основою не тваринного походження, яка має ту ж м’якість, що і K-шкіра. При цьому вона на 30% тонша, вдвічі еластичніша, а також забезпечує кращу посадку. І це ще не все. Вона вдесятеро більш довговічна. Загалом це справжня революція.

Незважаючи на цей революційний крок, силует PUMA King зберігає свої колишні переваги. Щоб продемонструвати це, на середній стороні бутс була розміщена графіка, що нагадує нитку ДНК. Графіка переростає у шестикутний рельєфний малюнок, коли досягає передньої частини стопи. Тут і сенс особливий у дизайну, і зачіп м’яча забезпечили якісніший.

пума кінг ультимейт

Верх без швів з’єднаний в’язаним коміром і зовнішньою філіжанкою на п’яті, що забезпечує щільну посадку. Доповнюється це все абсолютно новою підошвою з торсійним стрижнем та класичними конічними шпильками.

Дизайн

З естетичної точки зору PUMA King Ultimate дебютують як частину “Supercharge Pack”, поряд з вже випущеними моделями Future та Ultra. Бутси пофарбовані в колірну гаму “Puma White/Puma Black/Blue Glimmer/Puma Ultra Orange”, яка є чистою білою основою з блакитними спалахами через брендинг і підошву. Яскравості додає помаранчева кромка коміра, яка не псує образ, але все одно робить на собі невеликий акцент.

На відміну від нещодавніх ітерацій King Platinum, нові бутси PUMA King Ultimate будуть просуватися із самого початку елітними гравцями. Серед них точно будуть Грант Джака, Набіль Фекір та Ріцу Доан.