Онлайн-видання FootyHype — це перший україномовний проект про футбольне екіпірування. Ми хочемо познайомити своїх читачів не тільки з детальними оглядами екіпірування, але й з унікальним спортивним стилем. Окремо акцентуємо увагу на культурних аспектах, тісно пов’язаних із футболом, оскільки саме вони роблять цю гру особливою для її фанатів.

Ми хочемо стати головним інформаційним джерелом в Україні для тих, хто хоче жити футболом не лише у форматі перегляду матчів улюблених команд, а й прагне брати участь у її культурному житті.

Ми звертаємо увагу на те, що «стара школа» пропустила повз себе — на футбольну продукцію. Наш контент тактовно занурює читачів у тему культури, стилю та цінності футбольного екіпірування. Це інформація для тих, хто хоче розуміти складність та інноваційність тієї продукції, в якій виходять на поле їхні улюблені гравці. Це цілий пласт спортивної культури, який не розкритий на території нашого інтернету. Наша мета – зробити цю інформацію доступною та зрозумілою.

Редакція онлайн-видання FootyHype — це команда амбітних людей, які всім серцем люблять футбол у всіх його аспектах. Ми живемо цією грою та хочемо її якісного розвитку, щоб кожен зміг відчути різноманітність цього виду спорту. Ми ставимо перед собою великі і часом глобальні цілі та сподіваємось, що наша аудиторія допоможе нам їх здійснити.