Nike випускає пак “Generation Pack”, в якому виступатимуть амбасадори бренду на майбутньому чемпіонаті світу в Катарі. У цей реліз увійшли нові дизайни бутс Air Zoom Mercurial, Phantom GT2 і Tiempo Legend 9.

Nike Generation Pack

До чемпіонату світу залишилося менше двох тижнів. Це свідчить про те, що Nike треба було вже щось випустити для своїх гравців. Раніше Adidas випустив пак “Al Rihla”, PUMA – “Fearless”, а New Balance – “Headline Taker”. Потрібна була термінова відповідь від Nike, яку ми нарешті побачили. Свіжий пак – це мідно-металева кольорова схема, яка поширилася на топові моделі компанії Air Zoom Mercurial, Phantom GT2 та Tiempo Legend 9.

Звичайно ж, у центрі уваги знаходиться модель Air Zoom Mercurial, яка буде доступна у версіях Vapor XV та Superfly IX. Колір «Metallic Copper» домінує в образі і повністю покриває верх бутс з чорною обробкою, що проходить через комір і шнурки. Swoosh відрізняється контрастним білим кольором, як і фірмовий брендинг «Air» на середній стороні кожної бутси. На підошві ми вперше бачимо вставку Zoom Air, виділену яскраво-рожевим кольором. Жаль, що цей елемент буде практично непомітний на полі.

Phantom GT2 змінює попередню колірну схему. Тепер чорний є домінуючим у верхній частині, а мідний колір з’являється лише вздовж низу та переходить на передню частину підошви. Рожеві акценти проступають через фірмовий знак Phantom на верхній частині бутс, а також на кінцях задніх шипів.

Силует Tiempo повністю відлитий міддю і відрізняється хромованою підошвою, тим самим утворюючи кольорову гаму “Space Purple/White/Off Noir/Pink Blast”. Найконтрастніша деталь цієї моделі — білий Swoosh, який займає всю боковину. Традиційно для Tiempo її в паку особливо виділили і зробили з відмінним дизайном від інших моделей.