За 47 днів до початку чемпіонату світу 2022 adidas постачає своїх спортсменів комплектом “Al Rihla” – барвистими версіями Predator Edge, X Speedportal і COPA Sense.

Adidas Al Rihla

Продовжуючи давню традицію створення комплектів бутс для чемпіонату світу з футболу Adidas представила свою стилістику для Катару 2022 року. Пак називається «Al Rihla», який стилістично слідує стопами офіційного м’яча для турніру. У новий випуск увійшли моделі Predator Edge, X Speedportal і COPA Sense. “Al Rihla” перекладається з арабської як “подорож”, тому новий дизайн був натхненний архітектурою, легендарними човнами та прапором Катару.

Давайте розглянемо ближче кожну з моделей. Почнемо з Predator Edge. Бутси представлені у кольоровій гамі «White/Solar Yellow/Power Blue». Біла основа дозволяє акцентувати увагу на спектрі кольорів, що переливаються на верхній частині та підошві. Також відзначаємо цікаву зміну розміщення фірмового знака з трьома смугами. Тепер три смуги «продовжені» на передню частину бутс, а не просто розташовані на їхній бічній грані.

Що стосується X Speedportal, то ця модель представлена ​​в кольоровій гамі “Clear Aqua/Solar Red/Power Blue”. Аква – це базовий колір з різнокольоровими вкрапленнями, які більше зосереджені на комірі та на трьох смугах. До речі, три лінії розміщені на передній частині стопи, проводячи прямі лінії від коміра до кінчиків пальців.

Завершує пак модель COPA Sense у кольорах “Core Black/Bright Cyan/Team Solar Yellow”. Мабуть, це одна з найефектніших забарвлень цих бутс. Чорна основа з яскравими спалахами кольору, а також графіка з м’яча “Al Rihla”, що представляє будівлі та архітектуру Катару, – все це виглядає дуже гармонійно і привертає до себе увагу. Тут також три смуги розміщені на носінні і плавно перетікають на підошву.