Чемпіонат світу з футболу 2022 року в Катарі вже не за горами. Сигналом про це є презентація нового офіційного м’яча турніру. Al Rihla – це 14-й м’яч Чемпіонату світу 2022, знову створений компанією Adidas. Він призначений для підтримки найвищих швидкостей у грі, оскільки в польоті він рухається швидше ніж будь-який інший м’яч для Чемпіонату світу.

м'яч Чемпіонату світу 2022

Офіційний м’яч є культовою частиною будь-якого Чемпіонату світу. Він є не лише іконографією турніру, а й загальною його історією. Для цьогорічного зимового турніру ми отримали модель під назвою «Al Rihla».

офіційний м'яч Чемпіонату світу 2022

Це м’яч, який був розроблений в результаті ретельних випробувань у лабораторіях Adidas, аеродинамічних трубах та на полі. Яскраві кольори і графіка на перламутровому фоні відображають швидкість гри, що постійно зростає.

«Гра стає дедалі швидше, і в міру її прискорення точність та стабільність польоту стають критично важливими, — пояснила Франциска Леффельман, директор з дизайну футбольної графіки та одягу adidas. — Новий дизайн дозволяє м’ячу підтримувати свою швидкість значно вищою, ніж він рухається повітрям. Для найбільшої світової спортивної події ми вирішили зробити неможливе завдяки радикальним інноваціям, створивши найшвидший і найточніший м’яч на сьогодні».

Технологічні нововведення

Al Rihla перекладається з арабської як «подорож». Новий м’яч Чемпіонату світу 2022 був натхненний архітектурою, культовими човнами та прапором Катару. Він забезпечує високий рівень точності та надійності на ігровому полі, частково завдяки новій формі панелі та текстурі поверхні.

м'яч ЧС 2022

Ключові особливості його конструкції – технологія CTR-Core. Це інноваційне ядро ​​всередині м’яча, налаштоване для підвищення точності та сталості, що підтримує швидку та точну гру з максимальною формою та утриманням повітря. Відзначимо також і технологію SpeedShell-поліуретанову (PU) оболонку м’яча з мікро-і макротекстурою. Не можна пройти повз і нову форму панелі з 20 частин, які покращують аеродинаміку для підвищення точності та стабільності польоту.

Благодійність

М’яч Adidas Al Rihla — це перший м’яч Кубка світу за 92-річну історію турніру, який внесе безпосередній внесок у збір коштів для покращення життя людей у ​​всьому світі. 1% від продажу м’яча Al Rihla піде на рух Common Goal.

Мессі з м'ячем ЧС

«В adidas ми віримо, що спорт належить усім, і ми активно працюємо над покращенням доступу та справедливості для нашої глобальної спільноти футболістів. В рамках цього зобов’язання у своїй подорожі світом Al Rihla підтримуватиме місцеві спільноти», – сказав Нік Креггс, генеральний менеджер Adidas з футболу.