Останнім брендом, який розкрив свої можливості напередодні майбутнього чемпіонату світу, став New Balance. У свіжому пакеті «Headline Taker» представлені бутси Futon v7 та Tekela v4 у нових колірних рішеннях.

New Balance Headline Taker

Назва пакету говорить сама за себе. Виконана в кольоровій гамі Bright Lapis/Hi Lite/Silver, модель Furon v7 максимально привертає до себе погляд своєю яскравістю. Окремо відзначаємо інноваційний верх Hypoknit із сітчастою підкладкою та зміщеною шнурівкою, що забезпечує надійну фіксацію, підтримку стопи та збільшену зону удару.

New Balance Furon v7 Headline Taker

«Яскравий лазурит» (синій колір) використовується як основний колір, коли «Hi Lite» проявляється через брендинг і вістря шипів. Доповнюють образ срібні акценти на п’яті.

New Balance Tekela Headline Taker

А ось модель Tekela інвертує цей колір, при цьому срібло тут відіграє основну роль, а синій на периферії з чорною окантовкою. Hi Lite знову з’являється на брендингу, коли вістря шипів пофарбовані в зелений колір. Модель Tekela без шнурків включає еластичний трикотажний верх по всій стопі з мінімальною текстурою, а також застібку без шнурків + більш щільну посадку в області п’яти для надійної фіксації стопи.