PUMA – наступний бренд, який демонструє свою зацікавленість майбутнім чемпіонатом світу 2022 року. Для своїх амбасадорів компанія випустила пак “Fearless Pack”, до якого увійшли нові яскраві образи для моделей Ultra Ultimate та Future Z.

PUMA Fearless Pack

Тут недавно adidas випустили свій стиль під ЧС 2022, а це означає, що PUMA була просто зобов’язана відповісти тим же. Пак “Fearless Pack” демонструє бутси Ultra Ultimate та Future Z у нових сміливих колірних рішеннях “Fiery Coral/Fizzy Light/Puma Black”. Непоганий такий контраст на тлі конкуруючого пакету “Al Rihla”, випущеного раніше цього тижня.

PUMA Ultra Ultimate Fearless Pack

Якщо дивитися на бутси Ultra Ultimate у новому виконанні, то вони чимось нагадують дизайн “Faster Pack”. Верхня частина виготовлена ​​з інноваційного ULTRAWEAVE – найлегшого та високоефективного матеріалу, коли-небудь розробленого брендом. До речі, це той самий матеріал, який використовується для виготовлення основних трикотажних виробів PUMA.

бутси PUMA Ultra Ultimate Fearless Pack

Не забуваємо і про технологію PWRPRINT, яка забезпечує покращений контакт із м’ячем та довговічність верхнього матеріалу.

PUMA Future Z 1.4 Fearless Pack

Future Z 1.4 має те ж кольорове виконання, що і Ultra Ultimate з кольором Fizzy Light, які малюнком розбавляє основу Fiery Coral. Брендинг на передній частині стопи та п’яті також виконаний у вигляді тих же акцентів Fizzy Light, що забезпечує унікальний зовнішній вигляд.

бутси PUMA Future Z 1.4 Fearless Pack

Як ви вже розумієте, Неймар стане одним із тих, хто представлятиме цей дизайн на полях Катару. Також чекайте, що багато амбасадорів PUMA перейдуть на нове забарвлення в найближчі тижні.