Які бутси вибрати для широкої стопи? Це питання мучить багатьох хлопців, чия плоскостопість, минулі травми або деякі анатомічні особливості стоп не дозволяють влізти в бутси, що сподобалися. А ще є моделі з вузькими колодками та дубовими матеріалами, в які часом не влазять навіть вузькі стопи. Ми для таких хлопців зробили добірку бутсів, які вже перевірені часом. Причому ми до цієї добірки включили як новинки, так і старі моделі, які ще є у продажу. Так би мовити, під будь-який цінник.

Nike Tiempo Legend 9

Дев’яте покоління Tiempo є найлегшою версією в історії! Nike Tiempo Legend 9 з м’яким та гнучким верхом зі шкіри K-Leather в даний час пропонує найкращий комфорт на ринку. Шкіряний верх забезпечує зручну посадку, а також пропонує достатньо місця для широкої стопи.

Nike Tiempo Legend 9

Це реально зручні та широкі бутси, в які можуть поміститися буквально всі стопи. Ми бачили, як навіть толсті люди спокійно впихали себе в цю модель. Як альтернативу, можете розглянути і восьме покоління Tiempo Legend. Там також чудова шкіра, яка потягнеться по стопі та забезпечить комфортну гру.

Puma Future 6.1/5.1

Так, це вже старі діди, але їх ще можна знайти у продажу на рештках. Це, як і раніше, найкращі бутси для широкої стопи на ринку футбольних бутсів за останні 10 років. Чесно! Puma Future 5.1 і 6.1 – одні з найпопулярніших футбольних бутсів на широку стопу, які ми всім завжди рекомендували. Ще жоден гравець не сказав нам, що ці моделі не підійшли.

Puma Future 6.1/5.1

Текстильний матеріал верху відмінно тягнеться та ідеально сідає по стопі. При цьому він гарантує чудове почуття м’яча. Крім цього, м’який матеріал верху пропонує індивідуальне шнурування з технологією Netfit, яка дає змогу оптимально адаптувати взуття до вашої ноги. Тобто існує не один стандартний варіант затягнути шнурки, а кілька. Це дуже зручно, особливо коли у тебе нетипова з анатомічної точки зору стопа і потрібно трохи змінити під неї шнурівку.

Nike Phantom GT

Компанія Nike випустила Phantom GT — прямого наступника Phantom Venom, а також моделі Phantom Visions, якщо пам’ятаєте ще такі. Передбачається, що Phantom GT поєднує обидві сильні сторони цих попередніх моделей. Взуття відрізняє якісне почуття м’яча, вільна поверхня для удару та збільшений простір у передній частині стопи.

бутси Nike Phantom GT

Не скажемо, що в Nike Phantom GT влізуть реально великі гравці, але помірно широка стопа точно почуватиметься комфортно. Все, що ще ширше, вже потрібно міряти. На нашому досвіді доводилося бачити гравців із плоскостопістю, які в ці бутси спокійно залітали. При цьому можна вибрати як перше так і друге покоління цієї моделі для примірки.

Також дивіться: Огляд топових бутс Nike Phantom GT Elite

Puma Ultra 1.2

Зрештою з’явилися швидкісні бутси для широкої стопи! Puma Ultra 1.2 є 160-грамовими легкими футбольними бутсами, в які реально можна поміститися з будь-якою стопою. Відмінний матеріал верху добре тягнеться + до цього додамо колодку середнього розміру. До речі, можна придбати і версію 1.1, яка трохи важча, але також добре тягнеться.

бутси Puma Ultra 1.1

Звертаємо вашу увагу, що на ринок також вийшла новинка – Puma Ultra 1.3. Вона стала ще легшою, але ось матеріал верху став жорсткішим. Тому не рекомендуємо ризикувати, а краще одразу вибирайте між версіями 1.1 та 1.2.

Adidas Nemeziz

Це бутси для широкої стопи, матеріал яких не має собі рівних! Adidas Nemeziz — це футбольне взуття, яке забезпечує оптимальну посадку завдяки верхньому матеріалу з натяжною стрічкою. М’який та гнучкий стрічковий матеріал у поєднанні зі шнурівкою є ідеальним акомпанементом для гравців із проблемними ногами.

Adidas Nemeziz 19+

Жаль, що лінійку зняли з виробництва. Однак сьогодні Adidas Nemeziz ще вільно можна знайти у продажу. Так що не витрачайте час, плоскостопці! 😉

Puma Future Z

Fuzionfit + звучить майже як музика, принаймні для всіх, хто шукає зручну посадку. Puma представляє футбольне взуття Future Z для творчих та швидких гравців. Бутси Неймара характеризується насамперед зручною компресійною стрічкою Fuzionfit +, яка грає вирішальну роль в плані продуктивності, а також дозволяє влізти всередину від вузьких до широких ніг.

Puma Future Z 1.1

Компанія Puma завжди зналася на якісній посадці матеріалу по стопі. Її останні новинки тому підтвердження.

Puma King Platinum

Puma King Platinum також ідеально підходить для гравців із широкими стопами. Але це більший варіант для тих, хто любить класичні моделі бутс. Тільки це не просто класика. Ні, це сучасний варіант на нових технологіях, але з типовим дизайном 90-х років.

Puma King Platinum

Тут гнучкий шкіряний верх забезпечує зручну посадку та чудовий комфорт. Недарма King Platinum вже понад 70 років є однією знайкращих класичних моделей на ринку. Спочатку, як тільки Неймар перейшов до Puma, він бігав у цій моделі. Бачите, таке вибирають не лише старі люди.