У цьому короткому огляді ми хочемо ближче розглянути бутси Adidas Nemeziz 19+ з недавнього пакету Atmospheric Pack з хвилястим і унікальним малюнком. До речі, на початок 2021 року ця модель була однією з найскладніших на футбольному ринку. Ми подумали, що не кожен наш читач має можливість побачити наживо ці технологічні бутси, тому дамо вам таку можливість зробити це в рамках нашого проекту.

Adidas Nemeziz 19+

Матеріали

Це був наш перший шанс побачити останню версію Adidas Nemeziz 19+ особисто та ми помітили деякі певні зміни у верхній частині. В Adidas постаралися вдосконалити якість контролю м’яча, додавши текстурне оновлення до яскравої гами кольорів.

текстура матеріалу верху

Важко сказати, де це знаходиться, через поєднання кольорів, але зблизька ви можете сказати, що є золоті виступи, які проходять через передню частину стопи в зонах контакту. Насправді, так і є. Це текстурне напилення на тканині набагато покращило зчеплення з м’ячем, чого явно не вистачало цієї моделі попередніх версій. Це реально потрібне і практичне доопрацювання, на яке чекали гравці.

Конструкція без шнурків

Закритий комір залишається незмінним. Він виглядає як цибуля, яку потрібно очистити від шарів, перш ніж ви зможете прослизнути всередину. Він забезпечує щільну фіксацію та безшовну посадку навколо щиколотки.

Adidas заявляє, що конструкція дозволяє легко носити бутси без шнурків, але не дайте обдурити себе! Принаймні з першого разу! Не все так просто. Вам потрібно буде використовувати ріжок, що додається, для взуття, щоб втиснутися в отвір, що має великий сенс, враховуючи, що вони забезпечують дуже точну посадку. Тільки згодом бутси зможуть дати більш індивідуальну компресійну посадку навколо стопи, з якої ви не вислизнете. Тканинній основі потрібно трохи розробитись, щоб почати нормально виконувати свої функції, так що перша примірка в магазині, на жаль, дасть покупцю помилкові відчуття.

носок бутс адідас немезіс

Те, що ви отримуєте з ударною зоною без шнурків – це одна з найбільших зручностей, яку можна уявити. Велика зона удару дозволяє завдавати ударів з високою точністю. До цього потрібно буде ще звикнути після бутс зі шнурками, але потім ви зрозумієте, у чому перевага такої конструкції. І не забувайте, що до цього додається ще стрічка Tensiontape, яка обертається навколо стопи, що класно і для індивідуальної посадки, коли стопа надійно зафіксована та не їздить убік, і для кращого контролю м’яча. Іноді створюється відчуття, що коли ти взуєш бутси Adidas Nemeziz 19+, на полі ти все одно виходиш босим. Модель дуже легка, еластична та взагалі не сковує руху.

Наша думка

Особисто нам більше подобається версія Nemeziz.1 зі шнурівкою. Топова версія, в порівнянні з молодшою ​​моделлю, має один недолік — відсутність можливості створити власний рівень щільності посадки за допомогою шнурків. Сьогодні багатьом гравцям це просто необхідно, враховуючи навіть те, що бренди їм шиють бутси персонально з урахуванням анатомічних особливостей їхніх ніг.

підошва Adidas Nemeziz 19+

Що стосується бутс без шнурків, то асортимент лінійки Nemeziz завжди пропонував один із найкращих варіантів на ринку. Існує багато міфів, що з часом бутси сильно слабшають у своїй «хватці», що роздільна підошва — це незручно і є проблеми зі зчепленням. Все це міфи! Бутси Adidas Nemeziz 19+ останніх версій допрацювали практично до ідеалу і вони справді стали дуже добрими. Тільки ось не кожен готовий сьогодні відмовитися від шнурків, тому попит з боку гравців на них не такий, як спочатку очікувалося. Ну, і не дарма ж колекція Nemeziz у 2021 році припинить своє існування та буде замінена на нову модельну лінійку. Експеримент був цікавим, але, мабуть, настав час компанії запропонувати нам новий продукт.