Adidas представляє нову виїзну футболку “Реал Мадрида” для сезону 22/23. У наступному сезоні нас знову чекає нетипове рішення від дизайнерів, яке ми бачитимемо у гостьових матчах іспанського чемпіонату.

Виїзна форма Реал Мадрида 22/23

Нова домашня форма мадридського «Реала» була представлена ​​ще у травні. Вона показала нам довгоочікуване повернення фіолетового оздоблення на традиційній білій основі. Це колір, який востаннє з’являвся у сезоні 2016/17.

Виїзна форма Реал Мадрида 2023

Нова виїзна форма Реал Мадрида 22/23, як і у випадку з домашнім комплектом, також виходить із використанням фіолетового кольору. Тільки тепер він повністю домінує у дизайні, не залишаючи світлим елементам жодного шансу. Однак це звичайний колір для Los Blancos, особливо помітний на комплектах, вироблених Kelme у середині 90-х.

Гостьова форма Реал Мадрида 2023

На цей раз використовується світліший відтінок фіолетового як основний колір. До нього приєднується сублімована пікова графіка, що повторюється, яка домінує темним кольором ближче до кінця футболки. Дизайн завершується чорною обробкою, яка присутня на комірі та манжетах, а потім на брендингу та спонсорі.

Згадайте минулий виїзний комплект Реала та порівняйте з цим. Нам здається, що варіант минулого сезону був максимально вдалим. А ось цей реліз виглядає нудно завдяки однотонності. Ех, сюди б кілька яскравих, контрастних деталей, і ця форма виглядала б набагато привабливіше. Але, як кажуть, на смак та колір…