Це історія про те, як домашня форма Реал Мадрида 22/23 повернула у свїй стиль комірець. Як ви вже зрозуміли, цей дизайн миттєво навіює спогади про сорочки епохи 90-х. Білий колір Los Blancos тут прикрашений легкою бузковою обробкою. Все класично суворо, але це надає новій футболці якоїсь королівської елегантності.

Домашня форма Реал Мадрида 22/23

Востаннє Реал мав комірець на домашній футболці в сезоні 16/17. А раніше був сезон 11/12. Якщо дивитися ще глибше у минуле, то можна згадати сезон із коміром і 02/03. Загалом ми так натякаємо на те, що дизайнери королівського клубу періодично повертаються до цього стилю. Сьогодні ми якраз і спостерігаємо той етап історії вершкових, коли знову пора повернутися до витоків.

Дивіться також: Домашня форма Реал Мадриду на сезон 21/22

До цього це був майже невід’ємний елемент домашнього дизайну футболок Los Blancos. Що ж, тепер він повернувся, завершуючи дизайн, який безпосередньо відсилає нас до 90-х, коли Реал підкорював щоразу Ла Лігу. І це не єдине, що робить довгоочікуване повернення стилю. Зазначимо, що і фіолетове оздоблення знову займає своє місце поряд із класичним білим. Збіг? Не думаємо!

Домашня форма Реал Мадрида 2023

Клубна сорочка сезону 16/17 мала відтінок фіолетового, хоча вона була темнішого, стриманого тону, але також мала комір. Останнє правильне попадання фіолетового до культового комплекту Teamgeist було в сезоні 07/08. Це ще одна додана деталь, яка була синонімом комплектів 90-х, та приємно бачити її знову.

Домашня футболка Реал Мадрида 2023

Отже, крім фіолетового оздоблення та комірів, іншим помітним доповненням тут є сублімований клубний герб. Він присутній на всій тканині основної частини сорочки. Він також поставляється з відповідним доповненням “свист” у стилі 90-х. Логотип спонсора «Emirates» та фірмовий знак adidas спереду виконані у чорному кольорі та пов’язані з іншою частиною обробки на комірі.

Отже, домашня форма Реал Мадрида 22/23 — це камбек у минуле, яке було успішним для клубу. Цікаво, як у майбутньому сезоні успішний стиль форми вплине на результати команди?