Після сезону без трофеїв увага Реал Мадрида неминуче звернена до майбутнього сезону. Бренд Adidas на честь цього випускає нову домашню форму клубу для кампанії 21/22. Це новий дизайн, створений, щоб підкреслити унікальність духу Королівського клубу з унікальним оформленням.

Домашня форма Реал Мадриду 21/22

Реал Мадрид стоїть на межі зміни епох. Зідан пішов з місця головного тренера, і що неминуче буде, так це невелика перебудова старіючого складу. Це команда, для якої перемога є суттю, і вона не сприймає завершення сезону з порожніми руками. Але для досягнення того рівня успіху, який Мадрид мав багато років, їм потрібна підтримка вболівальників. Домашня форма Реал Мадрида 21/22 – символ єдиної спільноти команди та величезної фан-бази по всьому світу.

Домашня форма Реал Мадриду 2022

Для створення дизайну футболки компанія Adidas взяла культовий білий колір та доповнила його тонким спіральним малюнком на тканині. Спіральний дизайн відображає фонтани на Пласа де Сібелес — районі Мадрида, синонімі клубу. Це місце, де вболівальники поєднуються, щоб відсвяткувати виграні титули.

Домашня футболка Реал Мадриду 2022

Чистий білий базовий колір футболки доповнений яскравими акцентами Lucky Orange та High-Res Blue, які уособлюють яскраву культуру столиці. Контрастні кольори представлені на етикетці-петлі на шиї, яка також включає спіральний дизайн + логотипи спонсорів та три смуги.

“Реал Мадрид – унікальна команда з унікальною історією”, – сказав Марко Оміччолі, футбольний дизайнер Adidas. “Ми хотіли зберегти дизайн футболок цього сезону сміливим, але простим, щоб відобразити очікування, а саме — перемогу. З особливим посиланням на «Сібелес» у місті та кольори стадіону, який гравці та вболівальники клубів із гордістю називають своїм будинком. Ми хотіли дати вболівальникам почуття гордості, коли вони одягатимуть футболки наступного сезону. Реал Мадрид завжди був клубом з іншої тканини, і форма нового сезону стала винятком.”