Компанія Adidas представляє гостьову футболку Реал Мадрида сезону 21/22, надихнувшись міським мистецтвом графіті. Нова форма підкреслює різноманітність міста з унікальним дизайном бирки, створеною на стику футболу та мистецтва. Важливо відзначити, що новинку вперше одягла на поле саме жіноча команда Реала, яка билася проти Спарти Прага.

Гостьова форма Реал Мадриду 21/22

Основу дизайну було розроблено під натхненням культового району Маласанья. Це ми чітко бачимо в абстрактному графіті, яке утворює основу виїзної футболки. Ця абстракція була спеціально створена командою розробників Adidas та вбудована у тканину джерсі. Футболка відображає творчий потенціал і дух уболівальників у районі Маласанья, втілюючи характер творців Мадристи та особливий спосіб мислення.

Гостьова форма Реал Мадриду 2022

Гостьова форма Реал Мадрида 21/22 відмінно поєднується з новим домашнім комплектом, приймаючи сині акценти цієї форми як основний колір. Базовий колір сорочки має правильну назву “Victory Blue”. Він доповнений яскравими вставками Lucky Orange і білим кольором, щоб представити яскраву культуру столиці.

Гостьова футболка Реал Мадриду 2022

Перераховані кольори представлені на етикетці-петлі на шиї, яка також включає спеціальний логотип Реала Мадрида, натхненний мистецтвом, а також логотипи спонсорів та три смуги.

Мабуть, ми сьогодні отримали ще один стильний комплект, який може увійти до ТОП найкращих форм майбутнього футбольного сезону.