Завершуючи свій гардероб для сезону 22/23, футбольний клуб «Венеція» представив нову третю форму для майбутньої кампанії. Вона виконана у вишуканому золотому відтінку, тому виглядає як одна з найунікальніших футболок у майбутньому сезоні.

Третя форма Венеції 22/23

Третя форма Венеції 22/23 знову вирізняється використанням золота. Подібне оздоблення не вперше використовується Kappa, що особливо було помітно минулого сезону. Цю тенденцію клуб продовжив і цього сезону, випустивши нові домашні та виїзні футболки. Але для третьої сорочки золото не задовольняється допоміжною роллю. Натомість йому приділяється вся увага. Мабуть, це один із найсміливіших дизайнів майбутньої ігрової кампанії.

Третя форма Венеції 2023

Однак використання золота пов’язане не лише з тим фактом, що воно додає королівського колориту дизайну клубу. Часте використання золота було пошаною позолоченим церквам, пам’ятникам і палацам міста, а також загальному історичному значенню золота у венеціанському мистецтві та торгівлі. Так що золота сорочка насправді є природним продовженням їхнього візуального наративу.

Третя футболка Венеції 2023

Але досягти потрібного тону в золотій футболці дуже складно. Лише небагато клубів змогли це зробити справді успішно. Створюючи третю форму, Венеція прагне перевершити минулі досягнення завдяки дизайну Bureau Borsche та вмілому виконанню Kappa.

ФК Венеція, треття форма 2023

Завдяки красивому світло-золотистому відтінку з легким блиском, третя форма Венеції 22/23 виглядає розкішно. Золота основа доповнюється чорними деталями, і, як і в домашній футболці цього року, деталі є вінтажним стилем. Чорний комір із застібкою на один гудзик і довгі рукави + чорні манжети – класика в чистому вигляді. Футболка прикрашена новим гербом клубу та елегантним написом міста Читта-ді-Венеція у повністю чорному кольорі.