Як і було обіцяно, за тиждень після випуску нової домашньої футболки Венеції бренд Kappa випускає довгоочікувану виїзну футболку сезону 22/23. Вона відрізняється світлішими тонами в порівнянні з домашнім варіантом, що цілком логічно, оскільки ці комплекти мають бути контрастними.

Виїзна форма Венеції 22/23

Після чотириразового успіху футболок минулого сезону було багато очікувань, пов’язаних із новою формою Венеції для сезону 22/23. Після ребрендинга, який модернізував герб клубу, італійська команда представила свою нову домашню футболку. До речі, версію з довгими рукавами було розпродано трохи більше ніж за 24 години. І тепер, через сім днів, ми спостерігаємо випуск нової виїзної футболки.

Виїзна форма Венеції 2023

За аналогією з минулим сезоном, виїзна форма виглядає протилежно домашньої, переходячи на світліші тони. У той час як домашня футболка глибокого чорного кольору з тонкою оранжево-зеленою окантовкою має тон високої моди, виїзна футболка світло-кремового кольору з помаранчево-зеленими смугами має свіжий і спортивний вигляд.

Виїзна футболка Венеції 2023

Тут також немає традиційного коміра — відмінності дизайну домашнього варіанту. Він замінений класичним стилем із круглим вирізом. Тим не менш, є ще варіант із довгими рукавами, як і для домашньої сорочки.

Гостьова форма Венеції 2023

Ще одна помітна зміна стосується шрифту, який використовується для напису «Città di Venezia city», який тепер відображається жирнішим і сучаснішим шрифтом. Незважаючи на відмінності дизайнів, розробленого відомою студією Bureau Borsche, комплекти доповнюють один одного і, як і раніше, мають спільну сполучну нитку. Це і мінімалістичний підхід, і оранжево-зелені лінії, що проходять через домашню та виїзну футболку. Ці лінії дорівнюють 10 мм. Невелика деталь, але приємний елемент, що дає відчуття загальної ДНК.