На наш превеликий жаль, Венеція після свого гучного дебюту в Серії А не змогла втриматися у вищому дивізіоні Італії. Однак усі запам’ятають цей клуб чотирма неймовірними комплектами, що просто підірвали світ футбольної моди. І тепер перед нами нова домашня форма Венеції на сезон 22/23.

Домашня форма Венеції 22/23

Дизайн домашньої футболки Венеції 22/23 перетворює вінтажний футбол на високу моду з поверненням до естетики 90-х. Все це відбувається завдяки доданню коміра та, зверніть увагу, довгих рукавів.

Домашня футболка Венеції 2023

Як і у випадку із домашньою футболкою минулого сезону, глибока чорна основа знову елегантно прикрашена багатими золотими прикрасами. Відзначаємо новий герб клубу та новий шрифт міста Читта-ді-Венеція.

Читайте також: Новий лого клубу Венеція. Ребрендинг стилю

А ще є тонка, стримана оранжево-зелена окантовка, яка облямовує весь образ і проходить уздовж рукавів і з боків. Вона також використовується як обробка на комірі із застібкою на один гудзик. Всі ці елементи ідеально підтримують плавність оранжево-зеленого смугастого мотиву футболки.

Домашня форма Венеції 2023

Це має стати ще однією перемогою Kappa та Венеції, яка зміцнила позицію італійської команди як одного з найсучасніших та інноваційних клубів у світовому футболі. Тепер очікуємо 14 та 21 липня реліз гостьової та третьої футболки. Це повинно бути цікаво.