Компанія PUMA наперед приготувала Неймара до головної ролі на чемпіонаті світу. На честь цього вона випустила фірмову версію Future Z 1.4, яка отримала назву “Dream Chaser”.

Puma Future Z 1.4 Dream Chaser

Ще у жовтні PUMA представила пак “Fearless” для чемпіонату світу з футболу 2022 року, де моделі Future Z 1.4 та Ultra Ultimate були пофарбовані в кольори “Fiery Coral/Fizzy Light/Puma Black”. У цих бутсах зараз виступають амбасадори бренду на ЧС у Катарі, але для головної зірки потрібно було випустити щось особливе. Звичайно ж, бразилець отримав свій фірмовий дизайн, у чому ніхто навіть не сумнівався.

бутси Неймара Puma Future Z Dream Chaser

Бутси, що дістали назву «Dream Chaser», забарвлені в «полум’яний коралово-золотий» колір, який і поєднує їх із бутсами з «Fearless». Кораловий колір у верхній частині із золотими елементами, що домінують ближче до підошви, — нове поєднання кольорів для Неймара, які він ще не носив. Також відзначаємо слова «Мрія» та «Переслідувач» у стилізованій формі на бокових сторонах бутс. Думаємо, сенс тут зрозумілий і без пояснень.

бутси Puma Future Z 1.4 Dream Chaser

Future Z “Dream Chaser” – це другі фірмові бутси Неймара за останні кілька місяців. Першими були обмежений випуск Future Z 1.4 NJR Rare, випущений наприкінці жовтня. Тепер ми бачимо підвищення до золотого рівня, що означає мету форварда потрапити на чемпіонат світу і завоювати його.