Компанія PUMA вирішила зробити подарунок своєму головному амбасадору та подарувала Неймару нові фірмові бутси Future 1.4 NJR Rare. У новому дизайні Нею підкорятиме поля Катару на майбутньому ЧС-2022.

Puma Future 1.4 NJR Rare

Puma Future 1.4 NJR Rare одержали свою назву, оскільки зовнішній вигляд бутс натхненний рідкісними металами. Якщо бути точніше, то перед нами колірна гама “Silver/Platinum Grey/Sunset Glow/Elektro Purple”, яка розділяє червоні та сині акценти на правій та лівій бутсі відповідно.

бутси Puma Future 1.4 NJR Rare

Свіжий силует можливістю зашнуруватися як зручно його власнику та вдосконаленими технологіями. Технологія FUZIONFIT+ другого покоління адаптується до форми стопи, забезпечуючи ідеальний баланс підтримки та гнучкості у кожній із ключових зон. Це гарантія оптимальної посадки та зручність використання бутс як зі шнурівкою, так і без неї. Грубо кажучи, це основна особливість цієї моделі.

У трикотажі FUZIONFIT+ використовується спеціальне поєднання ниток з поліестеру та спандексу, а також спеціальні технічні нитки для створення ідеального балансу компресії, комфорту та довговічності.

бутси Неймара для ЧС 2022

Технологія адаптивного стиснення ідеально адаптується до анатомічних ніг. У поєднанні з легкою устілкою Nano Grip ця технологія зводить до мінімуму прослизання стопи всередині бутс.

Future також має зони Advanced Creator Zones, розроблені для покращення зчеплення з м’ячем та забезпечення м’якості у передній частині стопи. Це є ключовим фактором для оптимального контролю та торкання при веденні м’яча. Сітчастий матеріал у передній частині стопи забезпечує більш тонкий шар між стопою та подушечкою для додаткової чутливості до дотику. Шаблони Advanced Creator Zone є поєднанням чіпких текстур, які допомагають маніпулювати м’ячем.

підошва Puma Future 1.4 NJR Rare

Не пройдемо повз підошву Dynamic Motion System, розроблену для оптимального зчеплення. Надлегка пластина PEBA відрізняється мінімальною вагою та міцною основою для прискорень у всіх напрямках.