Відкриваючи нову еру, Puma презентувала офіційний м’яч серії А 22/23. Це перший м’яч від іншого бренду з моменту переходу ліги від Nike. Ним стала модель Puma Orbita Serie A. Як відомо, вона має потужну графіку, натхненну логотипом ліги, і поєднує елементи італійського прогресивного мистецтва.

М'яч Серії А 22/23

Дизайн

Взявши на себе обов’язки з постачання м’ячів до Серії А, PUMA представила серію оновлених з дизайну м’ячів лінійки Orbita. Нова стилістика слідує стопами нещодавно випущеної моделі Orbita La Liga.

Нагадаємо, що раніше Серію А в плані постачання м’ячів 15 років обслуговувала компанія Nike.

Естетично м’яч має потужну графіку, натхненну логотипом Lega Serie A і поєднує в собі елементи італійського прогресивного мистецтва. Окремо відзначимо додаткову деталь, що відображає італійський триколор серед нестандартної графіки.

М'яч Серії А 2023

Дизайнери розфарбували м’яч у чорний, червоний, холодний сірий, червоний та амазонський зелений кольори. При цьому не забули і про синю палітру кольорів, інтегровану в білу основу. Це дозволяє забезпечити чудову видимість м’яча навіть на високій швидкості.

Читайте також: Огляд м’яча Puma Orbita

Технології

Футбольний м’яч Серії А 22/23 має унікальну конфігурацію із 12 великих панелей у формі зірки, що дозволило скоротити кількість швів. Новинка використовує найсучасніші технології для створення оптимальної сфери, яка зберігає свою форму та забезпечує менше поглинання води.

«За останні півтора роки ми розробили, протестували та модифікували нову ORBITA, щоб створити м’яч, який працюватиме на найвищому рівні. Нова конфігурація панелей у формі 12 зірок забезпечує оптимальну сферу, що забезпечує найкраще зчеплення з м’ячем», – сказав Томас Шварц, керівник відділу управління лінійкою продуктів PUMA Teamsport Individual. «Ми раді бачити новий м’яч у дії в одній із найвищих ліг світу і сподіваємося, що він подарує чудові моменти на полі.»

М'яч італійського чемпіонату 2023

Піна POE додається для підвищення чутливості до дотику, забезпечуючи більш тверде відчуття та кращу стабільність відскоку. Крім того, текстурована 3D-поліуретанова поверхня товщиною 1,2 мм покращує аеродинаміку і робить м’яч більш стійким до стирання та зношування, що підвищує його довговічність. М’яч також оснащений гумовою камерою та клапаном PAL (PUMA Air Lock) для оптимального утримання повітря та властивостей відскоку.

“Випуск нового м’яча завжди дуже важливий на початку нового сезону, оскільки це об’єкт, який найбільше викликає мрії та спогади у кожного з нас”, – сказав Луїджі Де Сьєрво, генеральний директор Lega Serie A. “ORBITA PUMA Serie A відрізняється сучасним і привабливим дизайном, який, безперечно, сподобається молодому поколінню. Більше того, посилання на італійський прапор та логотип ліги посилюють ідентичність бренду та його міжнародне визнання. Висока якість матеріалів гарантує оптимальну продуктивність, щоб головні герої на полі могли показати найкраще видовище.”