Сезон 21/22 завершено, тому логічно, що PUMA, не гаючи часу, вже дивиться на наступну кампанію. Саме тому бренд представляє новий м’яч Ла Ліги на сезон 22/23. Щодо моделі, то тут особливих сюрпризів не було. Це модель Puma Orbita La Liga. Оновлена ​​версія відрізняється яскравими візуальними ефектами, що надихають гіпнотичним ефектом калейдоскопа.

м'яч Ла Ліги 22/23

М’яч Puma ORBITA LaLiga пропонує унікальну конфігурацію із 12 великих панелей у формі зірки. Це призвело до зменшення кількості швів, що забезпечить гравцям якісніший контакт із м’ячем.

Читайте також: Офіційний м’яч Чемпіонату світу 2022

У новинці використовуються найсучасніші технології для створення оптимальної сфери, яка зберігає свою форму та забезпечує менше поглинання води.

м'яч Ла Ліги 2023

Піна POE додається для підвищення чутливості до дотику, забезпечуючи більш щільний контакт і кращу стабільність відскоку.

м'яч іспанського чемпіонату 2023

Крім того, є і текстурована 3D-поліуретанова поверхня товщиною 1,2 мм. Вона покращує аеродинаміку і робить м’яч стійким до стирання та зношування. М’яч також оснащений гумовою камерою та клапаном PAL (PUMA Air Lock) для оптимального утримання повітря та властивостей відскоку.