Umbro представляє виїзну футболку Вест Хема на сезон 22/23, натхненну корінням «Хаммерс» із глибин столичного Іст-Енду.

Виїзна форма Вест Хема 22/23

Грунтуючись на дизайні нової домашньої футболки клубу та успіху третьої футболки сезону 20/21, компанія Umbro показує свій новий шедевр. Свіжий дизайн є гладкою чорною основою, завдяки якій вся увага залишається на акцентах. А ці акценти розташовані на рукавах. Білий, рожевий та небесно-блакитний кольори + візерунки натхненні 100-річним корабельним стапелем на металургійному заводі Темзи. Його знайшли зовсім недавно, але він вже ліг в основу нового дизайну.

Виїзна форма Вест Хема 2023

Виїзна форма “Вест Хема” повторює нещодавно випущену домашню форму “Борнмута”. Umbro знову пропонує своїм командам свіжий та прогресивний дизайн, а також шанує традиції та цінності самих клубів. Нелегке завдання, але креативна команда дизайнерів знову впорається з поставленими завданнями.

Виїзна футболка Вест Хема 2023

Джонатан МакКорт, керівник відділу футбольного спортивного маркетингу Umbro UK, прокоментував:

«Ми раді знову створити форму для історичного клубу, який поділяє як наші цінності, так і любов до гри. Виїзна форма цього сезону віддає шану спадщині “Вест Хем Юнайтед”, а також відрізняється лаконічним сучасним дизайном. Нам не терпиться побачити, як уболівальники «Вест Хем Юнайтед» одягнуть цю форму, слідуючи за своїми улюбленими «Хаммерс» вдома та в гостях цього сезону».