Компанія Umbro знову нагадує нам, що вона створена для яскравих моментів. Нова домашня форма Вест Хема на сезон 22/23 натхнена культовим дизайном, який 30 років тому носила команда Біллі Бондса. Доречі, тоді він виграв АПЛ. Чим не є привід для нового дизайну?

Домашня форма Вест Хема 22-23

Вест Хем, безумовно, був однією з найвражаючих команд за останні пару років, а Девід Мойес неухильно будував команду, яка зазвичай бореться за місце у Європі. Хоча їхня кампанія у Лізі Європи минулого сезону закінчилася розбитим серцем фанатів, це була поїздка на американських гірках, яка призвела їх до півфіналу. Це точно залишиться у нашій пам’яті. Власне, на честь цього виходить домашня форма Вест Хема 22/23, яка повинна нагадати нам цю боротьбу за місце під сонцем.

Виконана у традиційних клубних кольорах, бордова основа доповнена подряпаним графіті у синьо-білому виконанні. Нагадаємо, що такий дизайн натхненний формою, яка 30 років тому носила команда Біллі Бондса, яка виграла титул у чемпіонаті. Це якась сучасна інтерпретація, яка, на наш погляд, виглядає дуже стильно.

Також зазначимо, що елемент графіті натхненний архітектурними лініями та конструкціями Лондонського стадіону. Крім цього, футболка прикрашена спеціальним знаком із зображенням молотків із клубного герба на шиї ззаду. Стиль у чистому вигляді.