Umbro випускає домашню футболку Борнмут на сезон 22/23. Цим бренд вітає команду із поверненням назад на найвищий рівень англійського футболу. І, дивлячись на цей реліз, закрадається думка, чи не це непомітний претендент на найкращу футболку Прем’єр-ліги майбутнього сезону?

Домашня форма Борнмуту 22/23

“Борнмут” повернувся до Прем’єр-ліги. Це був складний шлях, і він гідно пройдений. Компанія Umbro відзначає це довгоочікуване повернення вражаючим дизайном домашньої футболки. У ній радикально перероблено традиційні чорно-червоні смуги клубу. Домашня форма Борнмута 22/23, що натхненна і відображає архітектурні колони клубного стадіону, також віддає шану минулому в стилі культової форми початку дев’яностих.

Домашня форма Борнмуту 2023

Ми бачили, як стилістика блискавок останнім часом переживає ренесанс. Вважаємо, що нове життя блискавкам повернула третя футболка «Арсеналу» минулого сезону. Але підхід від Борнмута виводить цю стилістику до нового рівня.

Домашня футболка Борнмуту 2023

У дизайні червона основа перекривається чорними зигзагоподібними смугами. Це сміливий та самобутній дизайн, який шанує традиції, але водночас виходить на нову територію. Дещо негармонійно виглядає спонсор, але з цим завжди бувають проблеми.

Umbro знову робить стиль. Видно, як бренд особливо підходить до подібних релізів і не користується шаблонними варіантами.