Ми чекали від Nike якогось легкого безумства, і отримали реліз виїзної форми Тоттенхема на сезон 22/23 з акцентом у вигляді вольта. Цей акцент пов’язує її з новим дизайном домашньої футболки клубу. Сміливо та молодіжно, що якраз і потрібно оновленому складу клубу.

Виїзна форма Тоттенхема 22/23

Нова домашня футболка «Шпор» була випущена на початку червня, а чисте біле полотно Lily, яке клуб використав останні 124 роки, було покращено завдяки поверненню темно-синього оздоблення та наявності вольтових деталей усередині. Цей образ створив гарну сполучну нитку для всього гардеробу “шпор”, коли Nike перенесла це вольтове забарвлення в нову виїзну футболку.

Виїзна форма Тоттенхема 2023

Якщо бути чесними, то через торішню виїзну футболку ми очікували чогось радикальнішого цього року. Як би там не було, виїзна форма Тоттенхема 22/23 поставляється в глибокому синьому відтінку ляпис-лазурі з чорними рукавами та вищезгаданими спалахами вольту на вирізі та манжетах. Звичайно, є і знаменита емблема клубу у вигляді півня по центру разом зі свушем.

Виїзна футболка Тоттенхема 2023

Як і всі основні випуски футболок Nike на сезон 22/23, виїзна форма Тоттенхема представлена ​​в новому автентичному шаблоні Nike 22/23 Vaporknit з новим візерунком в’язання. Це шаблон чемпіонату світу з футболу 2022 року, який Nike використовуватиме для майбутнього турніру в Катарі. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару.