Компанія Nike знову вибрала простий та чистий дизайн. Нова домашня форма Тоттенхема на сезон 22/23 надихнута унікальною культурою місцевого району. Вона спирається на ідею про те, що N17 це більше, ніж просто поштовий індекс. Ви, напевно, запитаєте, а як це відображено у формі? Власне, ніяк, але задум був саме таким.

Домашня форма Тоттенхема 22-23

Коли команда грає вже 140 років, деякі речі стають очікуваними. Уболівальники вимагатимуть не лише певного стилю гри, а й ідентичності, яка виходить за межі поля. Ключовою частиною цієї ідентичності якраз і має бути футболка. Вона представляє не лише те, хто ви, а й те, звідки ви родом. Саме це мислення Nike використала для створення нової домашньої футболки “Тоттенхем Хотспур”, призначеної для використання у сезоні 22/23.

Домашня форма Тоттенхема 2023

Сорочка в стилі lilywhite виготовлена ​​зі 100% переробленого поліестеру та прикрашена неоновою вольтовою деталлю, яку видно всюди. Проте переважно вона відображена на комірі та манжетах. Образ доповнюється темно-синіми шортами та білими шкарпетками.

Дивіться також: Домашня форма Тоттенхема на сезон 21/22

Внутрішня сторона коміра і манжет прикрашений посиланням до мантри “Dare to Do” і словом “Spurs”. Це дизайн, який повністю відображає традиції та самобутність клубу. Як би і нічого нового, що не було б у формах минулих сезонів, проте є і новий елемент, який відрізняє його від попередніх дизайнів. Так, він ледь помітний, проте новий комплект вже не можна назвати ідентичним старому.

Домашня футболка Тоттенхема 2023

Нову домашню форму вперше одягне перша чоловіча команда «шпор», коли вони зіграють із командою K-League у Сеулі 13 липня — у першому матчі передсезонного туру клубу Південною Кореєю.