Завершивши сезон виїзною перемогою над Лестером, Тоттенхем тепер прагнутиме вдалого старту наступного сезону. І з цієї нагоди компанією Nike було презентовано нову домашню форму Тоттенхема сезону 21/22 у традиційному виконанні.

Домашня форма Тоттенхема 21/22

Тоттенхем наступного сезону сильно зміниться. Швидше за все, у них уже не буде Гаррі Кейна, нападника-талісмана. Також, ймовірно, кермо матиме новий тренер, а з ним і інший персонал. Принаймні на це напевно сподіватимуться фанати. Пропустивши Лігу чемпіонів 21/22 для клубу це буде сезон відновлення. Це буде чистий старт та переосмислення своїх помилок. І втіленням цього є нова домашня форма Тоттенхема 21/22.

Домашня форма Тоттенхема 2022

Через століття після появи півня на своїх футболках, клуб отримує новий дизайн, який являє собою витончену та елегантну данину поваги до свого герба. Джерсі пропонує чистий, повністю білий зовнішній вигляд, а бічна стрічка має тиснений герб півня, творчо спотворений повторюваним візерунком. Комплект доповнений темно-синіми шортами та гетрами з білою галочкою.

Домашня футболка Тоттенхема 2022

Джерсі не тільки вшановує минуле, а й служить майбутньому. Домашня форма Тоттенхема 21/22, яку гравці носитимуть на полі, та копії футболок для фанатів виготовлені зі 100% переробленого поліестеру, який виготовляється з перероблених пластикових пляшок.

Нагадаємо, що з 2010 року Nike використовує перероблений поліестер для виробництва футбольної форми. Щороку Nike відбирає мільярд пластикових пляшок зі звалищ та водних шляхів, створюючи з них спортивне екіпірування для найсильніших атлетів нашої планети.