Nike представляє один із найсміливіших дизайнів сезону – виїзну футболку Тоттенхема сезону 21/22. Сміливий та яскравий зовнішній вигляд ставить футболістів у центр свого дизайну з виразним принтом, який є колективною творчістю місцевих майстрів.

Виїзна форма Тоттенхема 21/22

Нова виїзна футболка Шпор у сезоні 21/22, що різко контрастує з надзвичайно чистою білою естетикою нової домашньої футболки, виглядає щонайменше сміливо. Темна основа джерсі створює ідеальну основу для прогресивного дизайну. Його яскравість підкреслена синьою обробкою та логотипом Nike у кольорі Venom Green + гербом клубу та логотипами спонсорів.

Виїзна форма Тоттенхема 2022

Як же описати інше? Це плавний, різнокольоровий мармуровий ефект, який проходить по основі футболки та рукавів. Існує небезпека, що гравці «Шпор» не зможуть відрізнити один одного на полі. Це не та яскравість, що виділяє гравця на полі під час руху. Однак цей дизайн, чесно кажучи, виглядає максимально стильно.

Погляньмо на ситуацію з іншого боку. Це, безумовно, сміливий дизайн, але чи справді він добрий? Це обов’язково викликає розбіжності, як і третя форма Манчестер Юнайтед минулого сезону, але приємно бачити, що дизайнерам надається більше свободи для творчості. Проте за таких обставин неминучі промахи. Саме в цьому випадку ми аплодуватимемо стоячи, так як це дуже ефектна робота. Але чи приймуть її вболівальники? Вони вже звинувачували домашню футболку в тому, що вона надто м’яка. Нам стало очевидно, що весь креатив дизайнерів було вилито на виїзну футболку.

Виїзна футболка Тоттенхема 2022

В рамках своєї широкої ініціативи Move to Zero (шляхи до нульового викиду вуглецю та нульових відходів) компанія Nike зосереджена на розширенні використання альтернативних матеріалів з низьким вмістом вуглецю. Перероблений поліестер знижує викиди вуглецю до 30 відсотків у порівнянні з чистим поліестером, і з 2010 Nike використовує цей матеріал для виробництва футбольної форми.

Виїзна форма Тоттенхема 21/22 та інші комплекти команди + копії футболок будуть виготовлені зі 100-відсоткової переробленої поліефірної тканини, яка виготовляється з перероблених пластикових пляшок.