Оскільки Бундеслігу завершено, німецьким клубам потрібно вже концентруватися на результати наступного сезону. Нова виїзна форма РБ Лейпциг на сезон 22/23 від компанії Nike — один із приводів поставити собі мету на майбутню компанію для амбасадорів Red Bull.

Виїзна форма РБ Лейпциг 22/23

Цього сезону РБ Лейпциг ледь не пробився до Ліги чемпіонів, посівши четверте місце у Бундеслізі. Але на додачу вони також пробилися у фінал Кубка Німеччини, який має відбутися цієї суботи на Олімпійському стадіоні в Берліні. І якщо вони зможуть показати результат краще, ніж минулого сезону, і перемогти Фрайбург, то цей сезон буде дуже результативним для клубу.

Виїзна футболка РБ Лейпциг 2023

Нагадаємо, що похвалитися чимось значущим команда може лише сріблом у 2009 році. Тож перемога в кубку їм потрібна як ніколи. Але перед цією подією наша увага ненадовго перемикається наступного сезону з представленням нової виїзної футболки клубу.

Виїзна форма РБ Лейпциг 2023

Червоний колір Red Bull буквально домінує у новому образі Лейпцигу. В дизайні використовуються різні тони червоного кольору для чіткості. Насамперед ми його відзначаємо на комірі, манжетах та бокових смугах, а також у графічному виконанні спереду, в якому проявляється картатий дизайн.

Дивіться також: Домашня форма РБ Лейпциг 21/22

Це перша пошита на замовлення червона сорочка, яку Nike колись виробляла для RB Leipzig. Причому цей колір також уперше використовується для виїзного комплекту, оскільки раніше він використовувався лише як третій чи четвертий варіант.