У міру того, як сезон добігає кінця, у РБ Лейпциг є ще один важливий привід, якого можна з нетерпінням чекати. Це зустріч із Боруссією Дортмунд у фіналі Кубка Німеччини, який відбудеться 13 травня. І тут цікава буде не тільки сама гра, а й презентація, після якої ми наживо побачимо, як виглядатиме нова домашня форма РБ Лейпциг 21/22 від Nike.

У рамках кампанії “Ви можете робити все, що завгодно”, команда представила свою нову домашню футболку на сезон 21/22. І щоб не відволікати приємний момент, було вирішено у ньому дебютувати у фіналі Кубка Німеччини цього тижня. Футболка відрізняється прогресивним та яскравим дизайном, у якому традиційні кольори команди поєднуються з графічним принтом по всій поверхні.

Домашня форма РБ Лейпциг 21/22

Динамічна текстура футболки дозволяє їй сидіти як друга шкіра, і вперше клубне кредо «Ви можете робити будь-що» буде надруковано на спині сорочки, трохи нижче за шию. Зв’язок із Лейпцигом цього року наголошується на контурі горизонту міста на комірі футболки, а також написом «Die Roten Bullen».

Домашня форма РБ Лейпциг 2022

Форма виготовлена ​​із 100% поліестеру з перероблених пластикових пляшок. Таким чином, створюється комплект, що забезпечує максимальну продуктивність при меншому впливі на навколишнє середовище. Пластикові пляшки збираються, очищаються і переплавляються для високоякісної пряжі для виробництва. Це частина ширшої ініціативи Nike Move to Zero, в якій футбольний одяг є лідером у сфері екологічності.