Натхненна найуспішнішими домашніми сезонами клубу за останній час, компанія New Balance випускає виїзну форму Порту 22/23 яскраво-жовтого кольору.

Виїзна форма Порту 22/23

За гарячими слідами нової домашньої форми клубу, ФК «Порту» отримує нову виїзну форму на сезон 22/23 від New Balance. На створення нової футболки португальських чемпіонів надихнули найуспішніші домашні сезони клубу останнім часом. Команда стала чемпіонами ліги та здобула трофеї Taça de Portugal та Supertaça Cândido de Oliveira у 2011, 2018 та 2020 роках. Причому все це вони зробили у жовтій формі.

Виїзна форма Порту 2023

Вставка на комірі із сутінково-синім оздобленням завершує образ виїзного комплекту. А деталі небесно-сірого кольору на рукавах футболки чудово підходять за стилістикою під трикотажні шорти та шкарпетки.

Виїзна футболка Порту 2023

Генеральний менеджер New Balance Football Кенні МакКаллум додав: «ФК «Порту» – це неймовірна футбольна сім’я, яка перетинає мову, культуру та кордони. New Balance натхненний цим почуттям спільності та створив форму, яка визнає важливість цієї єдності».