Компанія New Balance та Порту представили нову домашню футболку для сезону 22/23. Новий комплект є класичною інтерпретацією фірмових синьо-білих вертикальних смуг клубу. Власне цей дизайн був очікуваний, оскільки класичний стиль максимально поважаєм серед фанатів.

Домашня форма Порту 22/23

Зберігаючи традиції, компанія New Balance представила нову домашню футболку ФК “Порту” сезону 22/23. Її дизайн не дуже відрізняється від дизайну минулого сезону. Так, біло-сині лінії знову в моді у португальських чемпіонів, причому лінії стали трохи вуже, ніж минулого сезону. Відзначимо і тонкі жаккардові структури, що пронизують дизайн синіх смуг, додаючи додаткову вентиляцію.

Домашня форма Порту 2023

Реліз є частиною кампанії New Balance “Unbreakable by Nature” для футбольного клубу Порту. Креативом керує міжнародний фотограф Джастін Беттман, який працював разом із брендом, щоб продемонструвати зв’язок між новим дизайном, клубом та його зв’язком із містом.

Домашня футболка Порту 2023

Капітан клубу Пепе сказав: «Вболівальники ФК «Порту» дуже активні та пристрасні, і завжди покладають великі надії на нову форму. Ми знаємо, як важливо для вболівальників бачити, як ми шануємо наші кольори та наші традиції».

Генеральний менеджер New Balance Football Кенні МакКаллум додав: «Ми у захваті від переосмислення класичної форми ФК «Порту» цього року. Потужне поєднання традиційного принту та сучасного дизайну справді втілює дух клубу».