Манчестер Сіті та Puma представили гостьову форму клубу на сезон 21/22, натхненну водою, яка прославляє її як силу добра. За традицією вона контрастує із домашньою формою, але виконана у схожій стилістиці.

Виїзна форма Манчестер Сіті 21/22, виготовлена ​​з використанням спеціального процесу виробництва Dope Dye для зниження споживання води, що є даною поваги до глобальної благодійної ініціативи клубу Cityzens Giving. Вона використовує футбол для підвищення поінформованості про безпечну воду та доступ до неї у всьому світі. Ефектна нова футболка прикрашена краплями води по всьому дизайну, в той час як емблема клубу і логотипи спонсорів поєднуються в унісон квітами, що переливаються, нагадуючи ефект світла, що пробивається крізь краплі води.

Перед світом стоять проблеми, які виходять за рамки футболу, але наша улюблена гра має силу та можливості для змін. Вирішуючи одну з таких проблем, Cityzens Giving і Xylem – офіційний партнер Манчестер Сіті з водних технологій, у співпраці з Puma розробили інноваційну глобальну програму. Вона поєднує в собі футбольну освіту з питань води, санітарії та гігієни, а також чистої води для спільнот, що потребують.

Виїзна футболка Манчестер Сіті 2022

Їхня мета — охопити понад 10 000 молодих людей на трьох континентах, приділяючи особливу увагу Манчестеру, Сан-Паулу, Буенос-Айресу та Мумбаї. Програма щойно розпочалася зі створення водонапірної вежі в Мумбаї, що забезпечує безпечне та довгострокове постачання прісної питної води для 1800 осіб на день.