Готуючись до чергового захисту титулу, Puma випускає домашню форму для Манчестер Сіті на сезон 21/22. Нова футболка представлена ​​з елементами дизайну, які віддають шану найкращому бомбардиру клубу Серхіо Агуеро та знаковій перемозі у 2010 році. Саме вона стала каталізатором переможного періоду клубу.

Домашня форма Манчестер Сіті 21/22

Продовжуючи дещо суперечливий дизайн минулого сезону, Puma робить домашню футболку городян простіше, поєднуючи класичний небесно-блакитний з білими акцентами, що спалахують на брендингу, спонсорі та бічних панелях під пахвами. Це данина перемозі у кампанії 2010 року, причому вперше з того часу у формі з’явився білий колір.

Небесно-блакитна основа має текстурований дизайн із цифрами, який надає футболці особливого сенсу. Вони роблять відсилання до Серхіо Агуеро, який недавно приєднався до Барселони після 10-річного перебування в Сіті.

Домашня футболка Манчестер Сіті 2022

Агуеро виграв п’ять титулів у лізі за 10 років роботи у Сіті. У тому числі він забив переможний гол на останній хвилині у фінальному матчі ліги свого дебютного сезону, у якому клуб виграв свій перший титул за 44 роки. Цим він започаткував панування клубу протягом останнього десятиліття. Щоб віддати шану цьому моменту, на внутрішній стороні нашийника нанесені числа «93:20», що вказують на точний момент вирішального удару. При цьому останні дві цифри інвертовані, щоб показати число Агуеро – 10.

Домашня форма Манчестер Сіті 2022

Сублімована графіка, що біжить по небесно-блакитному кольору сорочки, має порожній цифровий дисплей, натхненний деталями на внутрішній стороні коміра. Футболка проникла в мережу раніше цього тижня, коли вона з’явилася в новому трейлері FIFA 22, демонструючи повну форму у дії на таких героїв, як Філ Фоден.