Уловивши сутність нового “Сантьяго Бернабеу”, adidas випускає третю форму Реал Мадрида на сезон 22/23. Дизайн нового комплекту відображає сучасний та амбітний характер клубу та його стадіону.

Третя форма Реал Мадрида 22/23

Третя форма Реал Мадрида 22/23 закриває гардероб чемпіонів Ла Ліги після того, як нам було презентовано їхні домашні та гостьові комплекти.

Запасна форма Реал Мадрида 2023

Елегантний футуристичний дизайн футболки виконаний у чорному базовому кольорі з яскравими металевими деталями яскраво-жовтого кольору, що відображають бачення нового “Бернабеу” у вечір європейського матчу.

Третя форма Реал Мадрида 2023

Тонкий візерунок, нанесений на футболку, віддає шану сучасному дизайну сталевого покриття даху стадіону, а новий V-подібний виріз доповнює стильний вигляд форми, нагадуючи про численні перемоги Реала в Європі.

Ініго Тернер, директор з дизайну adidas, сказав: «Коли «Реал Мадрид» виходить на свій стадіон, може статися все, що завгодно. Новий футуристичний «Сантьяго Бернабеу» має відкрити свої двері наприкінці цього сезону, і ми черпали натхнення у його сучасному дизайні та архітектурі, щоб створити форму, яка відповідає менталітету нинішнього та майбутнього чемпіона».