Якраз до початку своєї кампанії у Лізі чемпіонів «Ліверпуль» представив свою третю форму від Nike. Вона відрізняється яскравою кольоровою гамою, що поєднує темний атомний та бірюзовий ріо. До цих кольорів доданий червоний на манжетах рукавів, а також на клубному гербі та логотипах партнерів.

Третя форма Ліверпуля 22/23

Поряд із домашньою та виїзною формами, третя форма Ліверпуля 22/23 закриває клубний гардероб на цей сезон. Дизайн натхненний знаменитими прапорами, які десятиліттями подорожували із шанувальниками Європою. Екіпірування виготовлене з екологічно чистих матеріалів. Футболки для гри на полі та репліки вироблені зі 100% переробленого поліестеру, виготовленого з перероблених пластикових пляшок.

Запасна форма Ліверпуля 2023

Цього сезону на спині футболки з’явилася нова назва та стиль номерів LFC. Все це надихнуте містом із сучасною інтерпретацією історичних вуличних знаків Ліверпуля. Вся графіка надрукована фарбами на водній основі, що є екологічнішим способом друку. Ця форма носитиметься на кубкових змаганнях та товариських матчах.

Третя форма Ліверпуля 2023

Як і всі основні випуски футболок Nike, третю форму Ліверпуля 22/23 представлено в новому автентичному шаблоні Nike Vaporknit з новим малюнком в’язання. Це шаблон чемпіонату світу з футболу 2022 року, який Nike використовуватиме для майбутнього турніру у Катарі. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару.