Зважаючи на те, що команда бере участь у чемпіонських перегонах, «Ліверпуль» на мить переключає свою увагу на наступну кампанію. З цього приводу було представлено нову домашню форму Ліверпуля 22/23 від Nike.

Домашня форма Ліверпуля 22/23

“Ліверпуль” зараз на висоті. Ми з нетерпінням чекаємо на фінал Кубка Англії та фінал Ліги чемпіонів. Також слідкуємо за гонитвою за «Ман Сіті» в Прем’єр-лізі. Але клуб робить коротку паузу в цьому полюванні за славою, щоб уявити свою нову домашню футболку.

Дивіться також: Домашня форма Ліверпуля на сезон 21/22

Вона має новий жорсткий дизайн, натхненний позицією «скаузькій солідарності». Цього разу форма відмовляється від малинових спалахів, які ми бачили цього сезону. Тепер вона прагне відповідати стилю Боба Пейслі. Що ж, це досить оригінальне рішення.

Домашня форма Ліверпуля 2023

Повністю червона домашня футболка прикрашена хитромудрими деталями YNWA на манжеті рукава. На звороті джерсі красується емблема 97-го року, поміщена у вічний вогонь. Вона знаходиться на потилиці на згадку про тих, хто загинув у Хіллсборо.

Як і новий трикотаж Corinthians, сорочка є раннім поглядом на новий автентичний шаблон Nike 22/23 Vaporknit. Він відрізняється новим малюнком в’язання та логотипом Dri-Fit Adv на спині, а не спереду.

Клуб представив нову назву LFC та номерний стиль на спині футболки, який також черпає натхнення із міста. Акцент зроблено на сучасний погляд та на історичні вуличні знаки Ліверпуля. Виріб надрукований фарбами на водяній основі. Це найбільш екологічний варіант для виробництва.

Новий домашній комплект також носитиметься на кубкових змаганнях та товариських матчах.