Компанія adidas випускає третю футболку для Арсеналу на сезон 22/23, вперше використавши для неї рожевий колір. У дизайні повертається культовий візерунок горностая, що вперше з’явився на гербі клубу наприкінці 1940-х років.

Третя форма Арсенала 22-23

Арсенал та adidas знову вирішили здивувати всіх своїм підходом до вибору стилістики. У домашньому комплекті вони нас не надто приємно здивували поверненням коміра. А ось чорно-бронзова виїзна форма вразила нас своїм стилем та стала буквально фаворитом серед нових форм. І тепер до цих двох стилістик приєднується черговий ексклюзив у нетиповому для канонірів виконанні. Рожеве тло доповнене темно-синьою і прозоро-синьою окантовкою на комірі, а темно-синє оздоблення проходить по трьох смужках на плечах.

Третя форма Арсенала 2023

Але хочемо звернути увагу до фоновий візерунок горностая. А тепер інформація для тих, хто не знав: горностай у геральдиці — це «хутро», що складається з білого фону з візерунком із чорних постатей, що становлять зимову шерсть горностая. Однак тут візерунок «Горностай» взято прямо зі старих клубних гербів і повторюється по всьому тілу футболки.

Третя футболка Арсенала 2023

Звісно, ​​це дизайн не для всіх. Однак це ще одна унікальна стилістика, зроблена на замовлення для північної частини Лондона. Ця футболка поєднуватиметься з темно-синіми шортами та рожевими гетрами. І, як нам здається, цей комплект знайде свого поціновувача.