Adidas представляє виїзну форму Арсеналу на сезон 22/23. Дизайн футболки натхненний назвою клубу, яку всі бачать дорогою на домашній стадіон команди. І так, золото на темній основі — безпрограшна комбінація.

Виїзна форма Арсеналу 22-23

У той час як головною темою нової домашньої футболки «Арсеналу», безсумнівно, був комір, що повертається, виїзна форма отримує оплески за загальний дизайн. Він поєднує в собі значок бронзової гармати та бронзові металеві елементи з відтінками чорного та карбону. Вони демонструють суцільну графіку AFC, натхненну написом “Арсенал”. Цей напис уболівальники проходять шляхом на стадіон «Емірейтс» в ігрові дні. Це посилання на домашню атмосферу, навіть коли команда перебуває на виїзді.

Виїзна форма Арсеналу 2023

Футболка поєднується із чорними шортами та шкарпетками, прикрашеними карбоновими вставками, які ще більше доповнюють дизайн футболки. Жіночі та чоловічі версії будуть випущені як в оригінальній версії, так і як репліки. Також вийде молодіжний комплект, який фанати зможуть придбати з сьогоднішнього дня.

Гостьова форма Арсеналу 2023

Виробник називає цей колір бронзовим, але для звичайної людини це золото. Такий формат дизайну був давно обкатаний на достатній кількості топ-клубів, щоб переконатися, що він діє. Це говорить про те, що виїзна форма Арсеналу 22/23 буде точно популярною. Ще до початку сезону всі репліки розкуплять, це ми вам можемо обіцяти.