Компанія Adidas офіційно презентувала нову домашню форму Арсеналу на сезон 22/23. До речі, вона вже дебютувала на полі в останньому матчі сезону. Ця зустріч вирішила, чи зможуть каноніри в наступному розіграші потрапити до Ліги чемпіонів. На жаль, вони до зони ЛЧ так і не потрапили.

Домашня форма Арсеналу 22-23

Якби місця в Лізі чемпіонів розподілялися залежно від якості дизайну футболок команди, Арсенал був би однією з перших команд, допущених до змагань за останні кілька років. На жаль для фанатів Арсеналу, їхнім улюбленцям доведеться вимучити для себе попадання до заповітної верхньої четвірки.

Дивіться також: Домашня форма Арсеналу на сезон 21/22

Проте лондонці на Емірейтс з’являться у своїй новій домашній футболці, де вперше після футболки 17/18 повертається комір. Це також робить її першою в історії футболкою клубу, виготовленою компанією Adidas.

Домашня футболка Арсеналу 2023

Німецький бренд ще раз демонструє свій високий рівень, який підносить домашні футболки «канонірів» з тих пір, як їхнє партнерство відновилося в сезоні 19/20. Комір доповнений разючим дизайном у вигляді блискавки, створеним на основі третьої сорочки сезону 21/22. Звісно, ​​це відсилання до сезону 95/96.

Домашня форма Арсеналу 2023

Решта футболки грає в традиційному для канонірів образі, поєднуючи культовий червоний з білими рукавами та шортами. Завершальний штрих — білі шкарпетки із червоною блискавкою. Загалом, домашня форма Арсеналу 22/23 вийшла традиційною у всіх відношеннях, але новий дизайн виглядає дуже стильно та свіжо.