Компанія Adidas випустила домашню форму для лондонського Арсеналу сезону 21/22. На нас чекає класичний дизайн у червоно-білих тонах. Офіційно форму було презентовано у рамках пам’ятного передсезонного товариського матчу проти «Рейнджерс».

Домашня форма Арсеналу 21/22

Більшість дизайнів футболок у наші дні черпають натхнення або з минулих дизайнів, або чогось пов’язаного з історією клубу. Арсенал, безумовно, команда з великою спадщиною, і Adidas дуже добре останні сезони це відображала в дизайні клубної форми.

Дивіться також: Гостьова форма Арсеналу на сезон 21/22

Нова домашня форма Арсеналу 21/22 презентована з чистим дизайном у стилі класичних канонірів. Єдина зміна — це університетський темно-синій брендинг на плечах, поряд із традиційним червоно-білим виглядом.

Домашня футболка Арсеналу 2022

Як і у випадку з виїзною формою 21/22, слоган “Арсенал для всіх” розміщений на внутрішньому комірі футболки. Ця ініціатива, запущена в 2008 році на честь різноманітності фанатської сім’ї, гарантує, що кожен може відчувати однакове почуття гордості та приналежності до клубу.

Домашній комплект Арсеналу 2022

Нова футболка буде оснащена новою технологією охолодження Adidas HEAT.RDY – KEEP COOL, яка забезпечує прохолоду, зберігаючи гравців сухими під час гри. Офіційна копія футболки буде виконана на базі технології AEROREADY – FEEL READY, яка пропонує аналогічні можливості, щоб допомогти спортсменам почуватися комфортно.

Домашня форма Арсеналу 2022

Коментуючи нову форму, Кіран Тірні сказав: “Мені вона подобається. Це продуманий дизайн, і я не можу дочекатися, щоб знову уявити цей клуб перед нашими вболівальниками. Без наших фанів усе було інакше. Ми з нетерпінням чекаємо на вихід і не можемо дочекатися, коли стадіон «Емірейтс» знову почне розгойдуватися.”