Компанією Adidas нещодавно була офіційно презентована гостьова форма Арсеналу сезону 21/22, яка була натхненна подвійною перемогою команди зразка 1971 року. При цьому унікальним елементом дизайну є емблема клубу з урізаною спинкою і лише з однією гарматою зліва від грудей.

Гостьова форма Арсеналу 21/22

Ще в 1971 році Арсенал зробив знаменитий дубль, взяв золото ліги та кубка. Саме в цьому періоді часу компанія Adidas шукала натхнення для нової виїзної футболки “канонірів” на сезон 21/22. Чистий дизайн наголошує на приголомшливу адаптацію гармати, яка займе місце емблеми клубу вперше з комплектів форм 1988/1990, які також були зроблені Adidas.

Гостьова форма Арсеналу 21/22 має основу Pearl Citrine з акцентами Collegiate Navy на логотипі, гербі спонсорі, комірі та манжетах. Останні перелічені елементи також мають червону окантовку. Новий герб також з’явиться на шортах та гетрах, які будуть кольору Collegiate Navy blue та Pearl Citrine відповідно. Кожна футболка «Арсеналу» сезону 2021/22 прикрашена написом із внутрішньою стороною шиї «Арсенал для всіх», що свідчить про різноманітність великої родини лондонського клубу.

Нову форму у сезоні 2021/22 вперше одягли жінки Арсеналу у матчі Кубка Англії проти Крістал Пелас, який відбувся у неділю 16 травня 2021 року. Чоловіча команда також носитиме нову форму в останньому виїзному матчі сезону. Він пройшов проти Крістал Пелас у середу, 19 травня 2021 року.