Вибір подарунка завжди непросте заняття. Часто від родича чи друга не виходить домогтися навіть натяку на бажаний знак уваги, а про вішаліст можна і не мріяти. У такій ситуації залишається лише включати дедукцію та відштовхуватися від улюблених занять майбутнього власника презенту. Сьогодні розповімо, що подарувати футболісту. Якщо ви шукаєте подарунок людині, яка не розлучається з футбольним м’ячем, цей матеріал для вас.

Футболка улюбленого клубу

Багато хто закохується в гру з м’ячем завдяки матчам професійних команд, а вже потім починає ганяти м’яч самостійно. Часто прихильність до конкретного клубу зберігається протягом усього життя. Для справжнього фаната атрибутика кумирів стане дуже цінним подарунком, який принесе багато позитивних емоцій.

Чому футбольні клуби змінюють форму щороку

Похід на стадіон

Якщо говорити про враження, то для будь-якого вболівальника дуже яскравим досвідом стає похід на арену улюбленого клубу. Тільки уявіть: команда поступається під час матчу, але вириває потрібний результат на останніх секундах принципової зустрічі, а трибуни вибухають в екстазі. Квиток на футбол – чудовий варіант подарунка.

Нові бутси

Кожен спортсмен має особливо важливий елемент екіпірування, який стає продовженням тіла і відчувається практично як частина організму. Для тенісиста це ракетка, для хокеїста ключка. А для футболіста найголовнішим інвентарем завжди будуть бутси — саме вони відповідають за те, наскільки спортсмен круто працює з м’ячем.

Типи футбольних полів та вибір бутс під них

Автобіографію футбольної легенди

У будь-якій сфері життя є герої, які досягли небувалих висот. Інші дивляться на таких гігантів із благоговінням і намагаються бути схожими на них. Найочевидніший спосіб повторити шлях легендарного футболіста — у подробицях дізнатися про його біографію і рівнятися на кумира. Подаруйте книгу про долю великого спортсмена — ви матимете багатий вибір.

Відновлювальний масаж

З перших років у футболі спортсмен стикається з травмами, а до певного віку болячки часто стають хронічними. Це залежить від того, як футболіст стежить за режимом харчування, сном і станом здоров’я в цілому. Але з часом гравцеві доводиться все більше уваги приділяти стану м’язів і суглобів. Відмінний спосіб привести тіло до ладу після тренування або матчу – відновлювальний масаж.

Сумка для тренувань

Будь-який спортсмен знає, що на тренування потрібно тягнути цілий баул, і футболісти — не виняток. У зимовий сезон збори схожі на підготовку до невеликого походу: потрібно взяти нижній шар одягу, що гріє, верхній вітрозахисний, шапку, снуд, бутси, все для душу, зміну білизни… Нагоді об’ємна і зручна сумка через плече — такий подарунок точно доречний.

Читайте також: Чому футбольні клуби змінюють форму щороку?

Футбольний симулятор на приставку

Футбол — це про активний спосіб життя, але іноді кожному хочеться переключитися і трохи розслабитись, тоді на допомогу приходить віртуальна гра з м’ячем. Якщо у футболіста вдома припадає пилом ігрова приставка, сміливо шукайте новітню версію одного з популярних футбольних симуляторів і беріть у подарунок. Ще краще – якщо зможете сісти за другий джойстик та скласти компанію.