Продовжуючи розвивати тему швидкості, компанія PUMA знову поєдналася з BMW. Цього разу вони випустили обмежену серію бутсів BMW MMS Ultra SL. Її носитиме бразильський вінгер «Манчестер Юнайтед» Ентоні у майбутніх матчах.

PUMA BMW MMS x Ultra SL

Ще у 2014 році PUMA об’єдналася з BMW для випуску обмеженої серії evoSPEED. Це була остання модель з вражаючого каталогу бутс, в якому варто відзначити співпрацю з такими брендами як Ducati і Ferrari. Версія BMW MMS Ultra SL стане останньою у низці колаборацій двох брендів. Також цей реліз стане останнім у низці бутс з автомобільною тематикою. Нагадаємо, що раніше подібні роботи випустили з автомобільними брендами Porsche, Mercedes і Rimac.

PUMA BMW MMS

Бутси BMW MMS Ultra SL, випущені обмеженим тиражем та натхненні гоночними автомобілями BMW M Motorsport, поєднують у собі високоякісні матеріали з яскравою графікою та культовим брендингом. Високоефективний матеріал верху ULTRAWEAVE гарантуює, що вага взуття буде зведена до мінімуму. Крім цього, новинка зроблена не менш ніж на 30% із перероблених матеріалів. Відзначимо і надлегку підошву із матеріалу PEBAX із новою конфігурацією шипів.

бутси PUMA BMW MMS x Ultra SL

Колірна гама «Puma White/Fiery Red/Strong Blue» представлена таким чином, що віддає шану кольорам автомобільних компаній. При цьому біла основа поєднується з синім та червоним, а їхній культовий логотип, натхненний пропелером, займає чільне місце на передній частині стопи.