Продовжуючи співпрацю з автомобільними брендами, PUMA випустила нову обмежену серію King Platinum Porsche Turbo. Вона представлена ​​в кольоровій гамі, що віддає шану історії та спадщині виробника високопродуктивних спортивних автомобілів.

Puma King Porsche Turbo

Наслідуючи випуск Mercedes-AMG Petronas F1 Ultra 1.4, PUMA представляє свою чергову співпрацю з автомобільною компанією. На цей раз це ще один німецький бренд – Porsche. Ця компанія може похвалитися міцною спадщиною у світі спортивних автомобілів, і тому тут вона збіглася з іншою легендою у своїй галузі – королем (King).

підошва Puma King Porsche Turbo

Puma King Porsche Turbo є останньою моделлю в лінійці, яка включає кросовери таких брендів як BMW, Ferrari, Ducati і Rimac. Бутси виділяються класичним чорним базовим кольором верхньої частини, включаючи культову смугу бренду.

бутси пума кінг порше турбо

У новому дизайні акцентує на собі увагу “жовтий хром”, який домінує на підошві та брендингу. Також цим кольором прикрашений напис «Porsche Turbo», розташований на боці бутс. Цей колір уперше з’явився на автомобілях Porsche у 60-х роках. З того часу він став символом швидкості, інновацій та спадщини компанії.

А ось новинка Puma King Porsche Turbo може похвалитися переробленим верхом. Він оснащений технологією KINGForm. Це ребриста структура, яка зливається з верхом із надм’якої шкіри в ключових зонах контакту, забезпечуючи чудове торкання та підвищену чуйність.

Бутси King Platinum також поєднують у собі агресивну підошву MoveKontrol Plate для оптимального зчеплення. Також відзначимо і зовсім нову систему Komfort із надм’яким анатомічним набивкою + в’язаний язичок для комфортної посадки стопи.