Орієнтуючись на швидкість, Puma та Mercedes-AMG Petronas F1 Team об’єдналися для випуску обмеженої серії бутс ULTRA 1.4. Результат – реліз однієї тисячі пар швидких та легких бутс у класичних кольорах Mercedes-AMG Petronas F1 Team. Звичайно ж, усі новинки вийшли з новітніми технологіями Puma та офіційним спільним брендингом.

Puma Mercedes-AMG Petronas F1 Ultra 1.4

Puma вже має досвід співпраці із високопродуктивними автомобільними компаніями. Для них бренд виробляє бутси обмеженим тиражем. Він уже встиг співпрацювати з такими компаніями, як BMW, Ferrari, Ducati та зовсім недавно з Rimac.

І, як ми бачимо, Puma знову у справі. Цього разу німецький спортивний бренд працює разом із командою Mercedes-AMG Petronas F1 над випуском спеціальної версії Ultra 1.4. Вона поставляється в класичній кольоровій гамі команди “Diamond Silver/Spectra Green”. І, як у випадку із попередніми випусками, це знову обмежена серія — світ побачить лише 1000 пар.

Бутси MAPF1 Ultra 1.4 розроблені для максимальної швидкості і, як належить, можуть похвалитися гранично малою вагою. Давайте заглянемо “під капот” цієї новинки. Верхня частина виготовлена ​​з використанням надлегкої технології MATRYXEVO, яка поєднує технічні нитки Carbon і прозорі нитки Mono для створення високотехнологічного матеріалу з мінімальною вагою. Верх з’єднаний із внутрішньою вставкою SPEEDCAGE, яка забезпечує легку підтримку та фіксує ногу.

бутси Puma Mercedes-AMG Petronas F1 Ultra 1.4

З нижньої сторони Ultra 1.4 має унікальну підошву PEBA SpeedUnit з наявністю бігових шипів, які використовують спринтери у забігу. Загалом, технічно це типові Puma Ultra 1.4, тільки пофарбовані в традиційні кольори команди Mercedes-AMG Petronas F1.