Обмежена серія бутс стає не такою вже й обмеженою, оскільки Nike випускає нове забарвлення для Phantom Ultra Venom. Нагадаємо, що ця новинка віддає шану минулим моделям Hypervenom, поєднуючи їх із силуетом Phantom.

Nike Phantom Ultra Venom новий колір

Ви пропустили обмежену серію Nike Phantom Ultra Venom минулого місяця? Не біда. На щастя, тепер у вас є другий шанс отримати пару, тому що Nike випускає бутси, які є природним наступником Mercurial Vapor Flyknit Ultra 2017 в новій колірній гамі «Black/Pink Blast».

бутси Nike Phantom Ultra Venom новий колір

Поточний силует Phantom GT II є прямим нащадком лінійки Hypervenom, тому бутси Phantom Ultra Venom створені на основі матеріалу Flyknit у поєднанні з NikeSkin. Є нитки Flywire для забезпечення надійної фіксації стопи.

Ключовою відмінністю Hypervenom завжди було текстурування верху. У новій версії воно набуло оновленої форми, так що бутси, як і раніше, забезпечують чудовий контроль м’яча.

підошва фантом ультра веном

Відзначимо і наявність підошви Hyper-Reactive від Hypervenom 3 цього разу в яскравому кольорі Pink Blast. Це дозволяє передній частині стопи природно згинатися в декількох напрямках, забезпечуючи пружну і чуйну поведінку підошви.