Nike Phantom Ultra Venom – бутси обмеженого випуску, які віддають шану минулим моделям Hypervenom, поєднуючи їх із силуетом Phantom.

Nike Phantom Ultra Venom

Ще у 2017 році Nike подарувала світові Mercurial Vapor Flyknit Ultra. Це був один із найкращих випусків обмеженої серії за останній час. При цьому бренд показав, у якому напрямку розвиватиметься силует. Тепер, через п’ять років, ми отримуємо свого роду продовження. Тільки тепер не з Mercurial, а з Phantom. Хоча в новому дизайні багато хто дізнається характерні риси попередньої моделі.

бутсы Nike Phantom Ultra Venom

Нинішній силует Phantom GT II є прямим нащадком лінійки Hypervenom. Після трьох моделей Hypervenom він поступився місцем Phantom Venom і Phantom Vision, які потім були об’єднані в Phantom GT. Саме ця модель зараз перебуває на другій ітерації.

Читайте також: Історія лінійки Nike Phantom

Незважаючи на еволюцію, Phantom завжди залишався вірним фундаментальним аспектам Hypervenom. Тепер же Nike Phantom Ultra Venom є особливою дозою ностальгії, створеною на основі інновацій.

фантом ультра веном

Якщо говорити про деталі, то Nike Phantom Ultra Venom – справжній універсал, що поєднує маневреність, швидкість, торкання та потужність під назвою Phantom. Лімітована новинка представлена ​​в кольоровій гамі Black/Black Bright Citrus, як і у випадку з Mercurial Vapor Flyknit Ultra. При цьому головною особливістю цих бутсів є те, що вони знову виготовлені з матеріалу Flyknit з легкими шарами в поєднанні з NikeSkin. Є й нитки Flywire, які забезпечують надійну фіксацію та щільну посадку стопи.

Ключовою відмінністю Hypervenom завжди було текстурування, яке тут набуло нового вигляду. Завдяки знайомій всім текстурі, бутси, як і раніше, забезпечують чудовий контроль м’яча.

підошва найк фантом веном

Якщо дивитися на підошву, то на нас чекає Hyper-Reactive від Hypervenom 3. Так, у новинці 2022 року використовують підошву п’ятирічної давності. Однак вона дозволяє передній частині стопи природно згинатися в декількох напрямках, забезпечуючи пружне і чуйне відчуття. Загалом, не дарма ці бутси любили професіонали, у тому числі за якість цієї підошви.

Nike Phantom Ultra Venom – це спроба повернути гравцям одну з найвдаліших моделей минулого. Жаль, що це лімітований випуск. Впевнені, що він стане популярним.