Компанія Nike переобуває Кіліана Мбаппе якраз до плей-офф чемпіонату світу 2022 року. Він уже отримав свою нову фірмову версію бутс Air Zoom Mercurial Superfly IX. Свіжий дизайн частково дублюватиме пак «Generation Pack», але виділиться фірмовими акцентами для нападника.

Нове фірмове забарвлення бутс для Мбаппе

Франція у неділю, 4 грудня, зіграє з Польщею. Саме у цьому матчі Мбаппе презентує світу свою новинку на полі.

Нові фірмові бутси француза Nike Air Zoom Mercurial Superfly IX представлені у знайомому вигляді “Generation Pack” з домінуванням металевої міді. На перший погляд, нова фірмова версія Мбаппе не сильно відрізняється від звичайної Superfly з цього пакету, але це не так.

фірмове забарвлення бутс Мбаппе для плей-офф ЧС 2022

Фірмові деталі з’являються на заднику бутс, де видно синій, білий та червоний триколор. Крім цього, ім’я гравця відображається на боці у верхній частині логотипу Swoosh, де буква «M» перед ім’ям усім натякає, що ви дійсно дивитеся на Mercurial.

фірмове забарвлення бутс для Мбаппе ЧС 2022

Незважаючи на те, що новий дизайн не такий сміливий та зухвалий, як фірмові стилі Роналду чи Мессі для чемпіонату світу з футболу, Nike чудово підготував Мбаппе до завершення турніру. Кому ще випустили нове забарвлення до плей-офф? Нікому, лише французу. Чому бренд його так виділяє, може, є думки?